Ana Sayfa

Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Referanslar

Foto Galeri

İnsan Kaynakları

İletişim
 

 
 

 

MUSFAR OTOMOTİV (Mustafa Çıracıoğlu-Faruk Kirman) Mustafa Çıracıoğlu ortaklılığı adı altında 1964 yılında 40 m2 bir dükkanda daha sanayi Sitesi kurulmadan oto tamirciliği faliyetine başlamıştır. 1979 yılında Afyon Sanayi sitesinin kurulması ile faaliyetlerine burada devam etmiştir. Bu yıllarda MAN kamyon sayılarında artış nedeni ile tamir ve bakımlarını bu araçlar üzerine yoğunlaştırmıştır. Gerek yedek parça gerek tamir açısından Afyonda bir İsim olmuş MUSFAR 1987-88 yıllarından sonra Türkiyede yavaş yavaş artan Mercedes-Benz marka kamyonlarında yedek parça ve bakımlarına önem verip 1994 yılı sonunda Mercedes-Benz yetkili servis belgesini almıştır. Yaklaşık yedi yıl gibi bir süre içerisinde bu belgeye hizmet veren firmamız 31/01/2000 tarihinde Mercedes-Benz’in Türkiye deki tali servislerin iptal kararı ile yetki belgemiz iptal olmuştur.

Bu tarihten itibaren firmamız MUSFAR MAN-MERCEDES Özel Servis ve yedek parça adı altında 1.Sanayi Sitesi No:5/7 deki 500 m2 servis Atölyesi ve karşısında 27. Blok No:16 da bulunan yedek parça şubesi ile Aynı durumda 2. küçük sanayi sitesi 6.Ada 2.Blok No:4/7 de bulunan 240 m2 Çift cepheli dükkan 10 personel ile faliyetlerine devam etmiştir.

Her geçen gün gelişen ilimizde giderek artan ağır vasıta araçlarına Daha kapasiteli, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak şartlara ilk defasında, her defasında ve zamanında uygun ve tam hizmet verebilmek için Şirketimizin ihtiyacı olan gelişme ve büyüme yatırımlarımızı ve sürekli iyileştirme çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Buna bağlı olarak 22/05/2006 tarihinde Musfar Man oto Ltd. Şti. Kurarak 18/08/2006 tarihinde toplam 1050 m2 olan hizmet binası ilk Afyonkarahisar MAN yetkili servisini halkımızın hizmetine açmış.

Hizmet sektörüne 42 yıllık bir tecrübesiyle Afyonkarahisarda bir marka Olan Musfar MAN oto yönetimi 2. kuşak tarafından sağlanmakta olup kendilerine bu markayı tüm Türkiye’ye tanıtmayı daha fazla bir istihdam sağlamayı Ayrıca gelişen bir Türkiye’deki yükselen basamaklardaki yerini almayı hedef Seçmiş, bunları da kendilerine bir ilke edinmişlerdir.

 

 

 

 

 

 

Yeni Kurumsal İnternet Sitemiz yayına girmiştir.

 

MAN tarafından belirlenen görünüm standartlarına göre yenilenen sitemiz hizmete girmiştir.

NEOPLAN, GELECEĞİN TASARIM ve TEKNOLOJİSİ NEOPLAN 75 yaşında

 

75 yıldır yenilikçi fikirlerle çizgi ötesi araçlar tasarlayan NEOPLAN, MAN teknolojisi ve mühendisliği ile geleceğin araçlarını üretiyor.

devam

 

© Musfarman

Kullanım Koşulları

 

Designed by DilerNET /2010.5